Клініка пластичної та естетичної хірургії

лікаря Сафонова

 

Клініка пластичної та естетичної хірургії існує з 1992 року.

 

Лікар Олександр Ілліч Сафонов паралельно з 1986 року працює завідувачем відділенням судинної хірургії. Завдяки членству в Асоціації судинних хірургів України, він ввів в свою практику метод склеротерапії (введення у вену спеціальних препаратів, що склеює її стінки). Лікар Сафонов має кваліфікацію «пластична, відновлювальна і естетична хірургія» та офіційний диплом пластичного хірурга — єдиний, який в даний час визнається міжнародною, російською та українською асоціаціями хірургів, є постійним їх членом.

  Лікар стажувався в провідних клініках Франції, Австрії, Бразилії,  США, Росії, регулярно бере участь у роботі конференцій, круглих столів, з’їздів пластичних, естетичних, реконструктивних хірургів, України, СНД, Європи, світу, є членом всесвітньої конфедерації пластичних, естетичних і реконструктивних хірургів, європейської асоціації пластичних, естетичних і реконструктивних хірургів, товариства пластичних, естетичних і реконструктивних хірургів Росії, всеукраїнської асоціації пластичних, естетичних і реконструктивних хірургів. Відзначений сертифікатами і дипломами Міжнародних конференцій.

  Клініка працює тільки з сертифікованими іноземними виробниками силіконових імплантатів, висока якість яких перевірено роками.

 

Клініка пластичної та естетичної хірургії лікаря Сафонова проводить операції:

—         омолодження обличчя, шиї, чола;

—         поверхневий і глибокий пілінг (шліфування особи, рубців);

—         поліпшення контура тіла (видалення жирового шару живота, спини, стегон, ліквідація провисання живота);

—         корекція форми і розміру грудей;

—         ринопластика;

—         отопластика;

—         усунення варикозного розширення вен;

—         гінекологічна корекція.